tenisových předpovědi – Tipy pro sázení na tenis a dnešní doporučení
Pre-Match Tipy na Tenis
2024-05-13 11:30 GMT | Stefanos Tsitsipas - Cameron Norrie | Total games !selection! 17.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Felix Auger Aliassime - Alex De Minaur | Total games !selection! 17.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Stefano Napolitano - Nicolas Jarry | Total games !selection! 17.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Alexandre Muller - Andrey Rublev | Total games !selection! 17.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Hubert Hurkacz - Tomas Martin Etcheverry | Total games !selection! 17.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Sebastian Baez - Holger Rune | Total games !selection! 17.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Tommy Paul - Dominik Koepfer | Total games !selection! 17.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 18:00 GMT | Hamad Medjedovic - Daniil Medvedev | Total games !selection! 17.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Alejandro Tabilo - Karen Khachanov | Total games !selection! 17.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Grigor Dimitrov | Total games !selection! 17.5 | 01h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Ramkumar Ramanathan - Bang Shuo Yin | Total games !selection! 17.5 | 21h36m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Aziz Ouakaa - Oliver Crawford | Total games !selection! 17.5 | 19h06m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 13:00 GMT | Menelaos Efstathiou - Genaro Alberto Olivieri | Total games !selection! 17.5 | 19h36m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Stefanos Tsitsipas - Cameron Norrie | Total games !selection! 20.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Felix Auger Aliassime - Alex De Minaur | Total games !selection! 20.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Stefano Napolitano - Nicolas Jarry | Total games !selection! 20.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Alexandre Muller - Andrey Rublev | Total games !selection! 20.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Hubert Hurkacz - Tomas Martin Etcheverry | Total games !selection! 20.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Sebastian Baez - Holger Rune | Total games !selection! 20.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Tommy Paul - Dominik Koepfer | Total games !selection! 20.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 18:00 GMT | Hamad Medjedovic - Daniil Medvedev | Total games !selection! 20.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Alejandro Tabilo - Karen Khachanov | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Grigor Dimitrov | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Duje Ajdukovic - Mathias Bourgue | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Arthur Gea - Quentin Halys | Total games !selection! 20.5 | 03h21m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Michael Geerts - Kyrian Jacquet | Total games !selection! 20.5 | 8744h40m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Matteo Martineau - Gabriel Debru | Total games !selection! 20.5 | 03h36m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Louis Wessels - Henri Squire | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Lukas Neumayer - Sebastian Fanselow | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Jules Marie - Frederico Ferreira Silva | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Juan Pablo Ficovich - Evan Furness | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Dan Added - Jonas Forejtek | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Adrian Andreev - Duarte Vale | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Alex Michelsen - Henrique Rocha | Total games !selection! 20.5 | 20h06m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Jaime Faria - Shintaro Mochizuki | Total games !selection! 20.5 | 20h06m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Juan Manuel Cerundolo - Dalibor Svrcina | Total games !selection! 20.5 | 19h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Patrick Kypson - Chak Lam Coleman Wong | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Jacopo Berrettini - Emilio Nava | Total games !selection! 20.5 | 11h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Elias Ymer - Ethan Quinn | Total games !selection! 20.5 | 19h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Tristan Boyer - Darwin Blanch | Total games !selection! 20.5 | 19h36m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Jan Choinski - Zachary Svajda | Total games !selection! 20.5 | 19h06m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:50 GMT | Remy Bertola - Jake Delaney | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 04:00 GMT,In Progress | James Kent Trotter - Hikaru Shiraishi | Total games !selection! 20.5 | 04h21m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Yusuke Takahashi - Alafia Ayeni | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:50 GMT | Illya Marchenko - Hiroki Moriya | Total games !selection! 20.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Evgeny Donskoy - Omar Jasika | Total games !selection! 20.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Ricardas Berankis - Brandon Holt | Total games !selection! 20.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Yuta Shimizu - Adam Walton | Total games !selection! 20.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Gerard Campana Lee - Carlos Taberner | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Timofey Skatov - Max Houkes | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Tristan Lamasine - Felix Gill | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Clement Chidekh - Marco Cecchinato | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Alexander Weis - Kyle Edmund | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Valentin Vacherot - Nikoloz Basilashvili | Total games !selection! 20.5 | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:30 GMT | Jesper De Jong - Valentin Royer | Total games !selection! 20.5 | 18h36m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 13:00 GMT | Stefano Travaglia - Murkel Alejandro Dellien Velasco | Total games !selection! 20.5 | 18h36m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Stefanos Tsitsipas - Cameron Norrie | Total games !selection! 15.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Felix Auger Aliassime - Alex De Minaur | Total games !selection! 15.5 | 01h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Stefano Napolitano - Nicolas Jarry | Total games !selection! 15.5 | 07h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Alexandre Muller - Andrey Rublev | Total games !selection! 15.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Sebastian Baez - Holger Rune | Total games !selection! 15.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Tommy Paul - Dominik Koepfer | Total games !selection! 15.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 18:00 GMT | Hamad Medjedovic - Daniil Medvedev | Total games !selection! 15.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Iga Swiatek - Angelique Kerber | !selection! to win match | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Madison Keys - Sorana Cirstea | !selection! to win match | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Cori Gauff - Paula Badosa Gibert | !selection! to win match | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Naomi Osaka - Qinwen Zheng | !selection! to win match | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 17:05 GMT | Maria Sakkari - Victoria Azarenka | !selection! to win match | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 16:30 GMT | Danielle Rose Collins - Irina-Camelia Begu | !selection! to win match | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Rebecca Sramkova - Jelena Ostapenko | !selection! to win match | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 19:30 GMT | Elina Svitolina - Aryna Sabalenka | !selection! to win match | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 11:05 GMT | Elena Gabriela Ruse - Vera Zvonareva | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 09:00 GMT | Elsa Jacquemot - Miriam Bianca Bulgaru | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 10:30 GMT | Olivia Gadecki - Astrid Lew Yan Foon | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 11:05 GMT | Lauren Davis - Jenny Lim | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Simona Halep - Mccartney Kessler | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Fiona Ferro - Lois Boisson | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Taylah Preston - Cristina Bucsa | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Alize Cornet - Yuliia Starodubtseva | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Nao Hibino - Kristina Mladenovic | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Diana Shnaider - Greetje Minnen | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Yuriko Miyazaki - Erika Andreeva | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Anastasia Zakharova - Diane Parry | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Ana Bogdan - Varvara Gracheva | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Aliaksandra Sasnovich - Katie Volynets | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Chloe Paquet - Viktoriya Tomova | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Harriet Dart - Katie Boulter | !selection! to win match | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 09:00 GMT | Jana Kolodynska - Sara Cakarevic | !selection! to win match | 03h51m | W75 Zagreb | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 10:30 GMT | Sofya Lansere - Zhibek Kulambayeva | !selection! to win match | 03h51m | W75 Zagreb | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 10:30 GMT | Sapfo Sakellaridi - Lian Tran | !selection! to win match | 03h51m | W75 Zagreb | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 10:30 GMT | Amarni Banks - Laura Cilekova | !selection! to win match | 03h51m | W75 Zagreb | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 09:00 GMT | Ayla Aksu - Anouk Koevermans | !selection! to win match | 03h51m | W75 Zagreb | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 09:00 GMT | Barbora Palicova - Ziva Falkner | !selection! to win match | 03h51m | W75 Zagreb | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 09:00 GMT | Dalila Spiteri - Jana Bojovic | !selection! to win match | 03h51m | W75 Zagreb | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 09:00 GMT | Ekaterine Gorgodze - Gloria Ceschi | !selection! to win match | 03h51m | W75 Zagreb | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 04:00 GMT,In Progress | Shuo Feng - Liangling Yan | !selection! to win match | 13h51m | W50 Anning | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 04:00 GMT,In Progress | Yu-Yun Li - Chusiting Tong | !selection! to win match | 13h51m | W50 Anning | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 04:00 GMT,In Progress | Ashmitha Easwaramurthi - Yuxuan Luo | !selection! to win match | 13h51m | W50 Anning | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 04:00 GMT,In Progress | Yifan Sun - Xiaowei Li | !selection! to win match | 13h51m | W50 Anning | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 05:30 GMT,In Progress | Duanrui Gao - Yuhan Liu | !selection! to win match | 13h51m | W50 Anning | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 05:30 GMT,In Progress | Jiale Zhang - Jiumeng Liu | !selection! to win match | 03h51m | W50 Anning | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Ana Candiotto - Georgia Kalamaris | !selection! to win match | 03h51m | W35 Monzon | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Mana Kawamura - Victoria Bosio | !selection! to win match | 03h51m | W35 Monzon | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 08:30 GMT | Elena Micic - Maria Andrienko | !selection! to win match | 03h51m | W35 Monzon | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Maria Toma - Ekaterina Ivanova | !selection! to win match | 03h51m | W35 Monzon | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 08:30 GMT | Anastasia Iamachkine - Tess Sugnaux | !selection! to win match | 03h51m | W35 Monzon | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 08:30 GMT | Marine Szostak - Aryana Bartlett | !selection! to win match | 03h51m | W35 Monzon | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Carlotta Moccia - Danielle Daley | !selection! to win match | 03h51m | W35 Monzon | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Maria Martinez Vaquero - Wozuko Mdlulwa | !selection! to win match | 03h51m | W35 Monzon | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Tatiana Pieri - Alina Granwehr | !selection! to win match | 03h51m | W35 Villach | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Melisa Ercan - Vendula Valdmannova | !selection! to win match | 03h51m | W35 Villach | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Ksenia Laskutova - Natalia Szabanin | !selection! to win match | 03h51m | W35 Villach | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Pia Lovric - Giuliana Bestetti | !selection! to win match | 03h51m | W35 Villach | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Jessica Pieri - Renata Jamrichova | !selection! to win match | 03h51m | W35 Villach | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Yasmine Kabbaj - Chiara Girelli | !selection! to win match | 03h51m | W35 Villach | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Fiona Ganz - Rebecca Munk Mortensen | !selection! to win match | 03h51m | W35 Villach | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Anastasiia Gureva - Lea Aschenberger | !selection! to win match | 03h51m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Eva Zabolotnaia - Sarah Hawkshaw | !selection! to win match | 03h51m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Lola Marandel - Bela Tamhankar | !selection! to win match | 03h51m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Lisa Claeys - Maftunabonu Kahramonova | !selection! to win match | 03h51m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Zhanel Rustemova - Irmak Budak | !selection! to win match | 03h51m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Zi Ying Ruan - Giulia Alessia Monteleone | !selection! to win match | 03h51m | W15 Antalya | ITF Women 15k | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Eva Vedder - Amandine Hesse | !selection! to win match | 03h51m | W100 Madrid | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Cagla Buyukakcay - Andrea Lazaro Garcia | !selection! to win match | 03h51m | W100 Madrid | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Anca Alexia Todoni - Ekaterina Reyngold | !selection! to win match | 03h51m | W100 Madrid | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Ekaterina Yashina - Olivia Gram | !selection! to win match | 03h51m | W100 Madrid | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Xiaodi You - Nigina Abduraimova | !selection! to win match | 03h51m | W100 Madrid | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Louisa Chirico - Lesley Pattinama Kerkhove | !selection! to win match | 03h51m | W100 Madrid | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Despina Papamichail - Martyna Kubka | !selection! to win match | 03h51m | W100 Madrid | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Alexandre Muller - Andrey Rublev | !selection! (-4.5 games) | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 18:00 GMT | Hamad Medjedovic - Daniil Medvedev | !selection! (-4.5 games) | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Louis Wessels - Henri Squire | !selection! (-4.5 games) | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Mackenzie Mcdonald - Roberto Bautista Agut | !selection! (-4.5 games) | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Adrian Andreev - Duarte Vale | !selection! (-4.5 games) | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Tristan Boyer - Darwin Blanch | !selection! (-4.5 games) | 19h36m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:50 GMT | Remy Bertola - Jake Delaney | !selection! (-4.5 games) | 03h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Ramkumar Ramanathan - Bang Shuo Yin | !selection! (-4.5 games) | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Gerard Campana Lee - Carlos Taberner | !selection! (-4.5 games) | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Aziz Ouakaa - Oliver Crawford | !selection! (-4.5 games) | 18h36m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:30 GMT | Louis Dussin - Manuel Guinard | !selection! (-5.5 games) | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:50 GMT | Remy Bertola - Jake Delaney | !selection! (-5.5 games) | 03h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Aziz Ouakaa - Oliver Crawford | !selection! (-5.5 games) | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Iga Swiatek - Angelique Kerber | !selection! (-1.5 sets) | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 16:30 GMT | Danielle Rose Collins - Irina-Camelia Begu | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Rebecca Sramkova - Jelena Ostapenko | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 19:30 GMT | Elina Svitolina - Aryna Sabalenka | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 11:05 GMT | Elena Gabriela Ruse - Vera Zvonareva | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 10:30 GMT | Olivia Gadecki - Astrid Lew Yan Foon | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Simona Halep - Mccartney Kessler | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Alize Cornet - Yuliia Starodubtseva | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Diana Shnaider - Greetje Minnen | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Yuriko Miyazaki - Erika Andreeva | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Anastasia Zakharova - Diane Parry | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Harriet Dart - Katie Boulter | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Iga Swiatek - Angelique Kerber | !selection! (-4.5 games) | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 16:30 GMT | Danielle Rose Collins - Irina-Camelia Begu | !selection! (-4.5 games) | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Rebecca Sramkova - Jelena Ostapenko | !selection! (-4.5 games) | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 19:30 GMT | Elina Svitolina - Aryna Sabalenka | !selection! (-4.5 games) | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 11:05 GMT | Elena Gabriela Ruse - Vera Zvonareva | !selection! (-4.5 games) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 10:30 GMT | Olivia Gadecki - Astrid Lew Yan Foon | !selection! (-4.5 games) | 00h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Simona Halep - Mccartney Kessler | !selection! (-4.5 games) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Yuriko Miyazaki - Erika Andreeva | !selection! (-4.5 games) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Anastasia Zakharova - Diane Parry | !selection! (-4.5 games) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Harriet Dart - Katie Boulter | !selection! (-4.5 games) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Iga Swiatek - Angelique Kerber | Total games !selection! 18.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Madison Keys - Sorana Cirstea | Total games !selection! 18.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Cori Gauff - Paula Badosa Gibert | Total games !selection! 18.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Naomi Osaka - Qinwen Zheng | Total games !selection! 18.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 17:05 GMT | Maria Sakkari - Victoria Azarenka | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 16:30 GMT | Danielle Rose Collins - Irina-Camelia Begu | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Rebecca Sramkova - Jelena Ostapenko | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 19:30 GMT | Elina Svitolina - Aryna Sabalenka | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Simona Halep - Mccartney Kessler | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Fiona Ferro - Lois Boisson | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Taylah Preston - Cristina Bucsa | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Alize Cornet - Yuliia Starodubtseva | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Nao Hibino - Kristina Mladenovic | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Diana Shnaider - Greetje Minnen | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Yuriko Miyazaki - Erika Andreeva | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Anastasia Zakharova - Diane Parry | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Ana Bogdan - Varvara Gracheva | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Aliaksandra Sasnovich - Katie Volynets | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Chloe Paquet - Viktoriya Tomova | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Harriet Dart - Katie Boulter | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Iga Swiatek - Angelique Kerber | Total games !selection! 20.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Madison Keys - Sorana Cirstea | Total games !selection! 20.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Cori Gauff - Paula Badosa Gibert | Total games !selection! 20.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Naomi Osaka - Qinwen Zheng | Total games !selection! 20.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 17:05 GMT | Maria Sakkari - Victoria Azarenka | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 16:30 GMT | Danielle Rose Collins - Irina-Camelia Begu | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Rebecca Sramkova - Jelena Ostapenko | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 19:30 GMT | Elina Svitolina - Aryna Sabalenka | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Simona Halep - Mccartney Kessler | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Fiona Ferro - Lois Boisson | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Taylah Preston - Cristina Bucsa | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Alize Cornet - Yuliia Starodubtseva | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Nao Hibino - Kristina Mladenovic | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Diana Shnaider - Greetje Minnen | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Yuriko Miyazaki - Erika Andreeva | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Anastasia Zakharova - Diane Parry | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Ana Bogdan - Varvara Gracheva | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Aliaksandra Sasnovich - Katie Volynets | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Chloe Paquet - Viktoriya Tomova | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Harriet Dart - Katie Boulter | Total games !selection! 20.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Iga Swiatek - Angelique Kerber | Total games !selection! 19.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Madison Keys - Sorana Cirstea | Total games !selection! 19.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Cori Gauff - Paula Badosa Gibert | Total games !selection! 19.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Naomi Osaka - Qinwen Zheng | Total games !selection! 19.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 17:05 GMT | Maria Sakkari - Victoria Azarenka | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 16:30 GMT | Danielle Rose Collins - Irina-Camelia Begu | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Rebecca Sramkova - Jelena Ostapenko | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 19:30 GMT | Elina Svitolina - Aryna Sabalenka | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Simona Halep - Mccartney Kessler | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Fiona Ferro - Lois Boisson | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Taylah Preston - Cristina Bucsa | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Alize Cornet - Yuliia Starodubtseva | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Nao Hibino - Kristina Mladenovic | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Diana Shnaider - Greetje Minnen | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Yuriko Miyazaki - Erika Andreeva | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Anastasia Zakharova - Diane Parry | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Ana Bogdan - Varvara Gracheva | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Aliaksandra Sasnovich - Katie Volynets | Total games !selection! 19.5 | 8694h25m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Chloe Paquet - Viktoriya Tomova | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Harriet Dart - Katie Boulter | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Iga Swiatek - Angelique Kerber | Total games !selection! 22.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Madison Keys - Sorana Cirstea | Total games !selection! 22.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Cori Gauff - Paula Badosa Gibert | Total games !selection! 22.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Naomi Osaka - Qinwen Zheng | Total games !selection! 22.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 17:05 GMT | Maria Sakkari - Victoria Azarenka | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 16:30 GMT | Danielle Rose Collins - Irina-Camelia Begu | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Rebecca Sramkova - Jelena Ostapenko | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 19:30 GMT | Elina Svitolina - Aryna Sabalenka | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Simona Halep - Mccartney Kessler | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Fiona Ferro - Lois Boisson | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Taylah Preston - Cristina Bucsa | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Alize Cornet - Yuliia Starodubtseva | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Nao Hibino - Kristina Mladenovic | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Diana Shnaider - Greetje Minnen | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Yuriko Miyazaki - Erika Andreeva | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Anastasia Zakharova - Diane Parry | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Ana Bogdan - Varvara Gracheva | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Aliaksandra Sasnovich - Katie Volynets | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Chloe Paquet - Viktoriya Tomova | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Harriet Dart - Katie Boulter | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Stefanos Tsitsipas - Cameron Norrie | Total games !selection! 21.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Felix Auger Aliassime - Alex De Minaur | Total games !selection! 21.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Stefano Napolitano - Nicolas Jarry | Total games !selection! 21.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Alexandre Muller - Andrey Rublev | Total games !selection! 21.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Hubert Hurkacz - Tomas Martin Etcheverry | Total games !selection! 21.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Sebastian Baez - Holger Rune | Total games !selection! 21.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Tommy Paul - Dominik Koepfer | Total games !selection! 21.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 18:00 GMT | Hamad Medjedovic - Daniil Medvedev | Total games !selection! 21.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Alejandro Tabilo - Karen Khachanov | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Grigor Dimitrov | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Duje Ajdukovic - Mathias Bourgue | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Arthur Gea - Quentin Halys | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Pierre-Hugues Herbert - Orlando Luz | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Michael Geerts - Kyrian Jacquet | Total games !selection! 21.5 | 8744h40m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Matteo Martineau - Gabriel Debru | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Albert Ramos-Vinolas - Gregoire Barrere | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Daniel Evans - Hugo Grenier | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Sumit Nagal - Harold Mayot | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Juncheng Shang - Hugo Gaston | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Mackenzie Mcdonald - Roberto Bautista Agut | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Lukas Neumayer - Sebastian Fanselow | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Jules Marie - Frederico Ferreira Silva | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Juan Pablo Ficovich - Evan Furness | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Dan Added - Jonas Forejtek | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Alex Michelsen - Henrique Rocha | Total games !selection! 21.5 | 20h06m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Jaime Faria - Shintaro Mochizuki | Total games !selection! 21.5 | 20h06m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Gastao Elias - Joris De Loore | Total games !selection! 21.5 | 21h21m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Juan Manuel Cerundolo - Dalibor Svrcina | Total games !selection! 21.5 | 19h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Patrick Kypson - Chak Lam Coleman Wong | Total games !selection! 21.5 | 18h36m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Jacopo Berrettini - Emilio Nava | Total games !selection! 21.5 | 08h36m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Elias Ymer - Ethan Quinn | Total games !selection! 21.5 | 20h06m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Tristan Boyer - Darwin Blanch | Total games !selection! 21.5 | 12h36m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Jan Choinski - Zachary Svajda | Total games !selection! 21.5 | 20h21m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:50 GMT | Remy Bertola - Jake Delaney | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 04:00 GMT,In Progress | James Kent Trotter - Hikaru Shiraishi | Total games !selection! 21.5 | 13h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:30 GMT,In Progress | Blake Ellis - Colin Sinclair | Total games !selection! 21.5 | 13h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Yusuke Takahashi - Alafia Ayeni | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:50 GMT | Illya Marchenko - Hiroki Moriya | Total games !selection! 21.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Evgeny Donskoy - Omar Jasika | Total games !selection! 21.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Yasutaka Uchiyama - Yu Hsiou Hsu | Total games !selection! 21.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Moez Echargui - Seong Chan Hong | Total games !selection! 21.5 | 23h36m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 08:10 GMT | Antoine Escoffier - James McCabe | Total games !selection! 21.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Ricardas Berankis - Brandon Holt | Total games !selection! 21.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Yuta Shimizu - Adam Walton | Total games !selection! 21.5 | 23h36m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Li Tu - Philip Sekulic | Total games !selection! 21.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Arthur Fery - Tung-Lin Wu | Total games !selection! 21.5 | 23h36m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Gerard Campana Lee - Carlos Taberner | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Timofey Skatov - Max Houkes | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Tristan Lamasine - Felix Gill | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Clement Chidekh - Marco Cecchinato | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Michael Vrbensky - Riccardo Bonadio | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Alexander Weis - Kyle Edmund | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Valentin Vacherot - Nikoloz Basilashvili | Total games !selection! 21.5 | 18h36m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:30 GMT | Jesper De Jong - Valentin Royer | Total games !selection! 21.5 | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Maxime Janvier - Aziz Dougaz | Total games !selection! 21.5 | 19h36m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 13:00 GMT | Stefano Travaglia - Murkel Alejandro Dellien Velasco | Total games !selection! 21.5 | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 13:00 GMT | Mitchell Krueger - Filip Misolic | Total games !selection! 21.5 | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:30 GMT | Mark Lajal - Oriol Roca Batalla | Total games !selection! 21.5 | 06h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Martin Landaluce - Calvin Hemery | Total games !selection! 21.5 | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Stefanos Tsitsipas - Cameron Norrie | !selection! (-3.5 games) | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Alexandre Muller - Andrey Rublev | !selection! (-3.5 games) | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 18:00 GMT | Hamad Medjedovic - Daniil Medvedev | !selection! (-3.5 games) | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Alejandro Tabilo - Karen Khachanov | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Duje Ajdukovic - Mathias Bourgue | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Zizou Bergs - Aleksandar Kovacevic | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Thanasi Kokkinakis - Rinky Hijikata | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Mackenzie Mcdonald - Roberto Bautista Agut | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Lukas Neumayer - Sebastian Fanselow | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Juan Manuel Cerundolo - Dalibor Svrcina | !selection! (-3.5 games) | 19h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Patrick Kypson - Chak Lam Coleman Wong | !selection! (-3.5 games) | 18h36m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Jacopo Berrettini - Emilio Nava | !selection! (-3.5 games) | 11h06m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Elias Ymer - Ethan Quinn | !selection! (-3.5 games) | 19h36m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Tristan Boyer - Darwin Blanch | !selection! (-3.5 games) | 12h36m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:50 GMT | Illya Marchenko - Hiroki Moriya | !selection! (-3.5 games) | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Moez Echargui - Seong Chan Hong | !selection! (-3.5 games) | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Yuta Shimizu - Adam Walton | !selection! (-3.5 games) | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Gerard Campana Lee - Carlos Taberner | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Timofey Skatov - Max Houkes | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Aziz Ouakaa - Oliver Crawford | !selection! (-3.5 games) | 18h36m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Iga Swiatek - Angelique Kerber | Total games !selection! 17.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Madison Keys - Sorana Cirstea | Total games !selection! 17.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Cori Gauff - Paula Badosa Gibert | Total games !selection! 17.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Naomi Osaka - Qinwen Zheng | Total games !selection! 17.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 17:05 GMT | Maria Sakkari - Victoria Azarenka | Total games !selection! 17.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 16:30 GMT | Danielle Rose Collins - Irina-Camelia Begu | Total games !selection! 17.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Rebecca Sramkova - Jelena Ostapenko | Total games !selection! 17.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 19:30 GMT | Elina Svitolina - Aryna Sabalenka | Total games !selection! 17.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Simona Halep - Mccartney Kessler | Total games !selection! 17.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Diana Shnaider - Greetje Minnen | Total games !selection! 17.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Yuriko Miyazaki - Erika Andreeva | Total games !selection! 17.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Anastasia Zakharova - Diane Parry | Total games !selection! 17.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Stefanos Tsitsipas - Cameron Norrie | !selection! (-1.5 sets) | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Alexandre Muller - Andrey Rublev | !selection! (-1.5 sets) | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 18:00 GMT | Hamad Medjedovic - Daniil Medvedev | !selection! (-1.5 sets) | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 10:30 GMT | Louis Dussin - Manuel Guinard | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Louis Wessels - Henri Squire | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Thanasi Kokkinakis - Rinky Hijikata | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Mackenzie Mcdonald - Roberto Bautista Agut | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Adrian Andreev - Duarte Vale | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Patrick Kypson - Chak Lam Coleman Wong | !selection! (-1.5 sets) | 18h36m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Tristan Boyer - Darwin Blanch | !selection! (-1.5 sets) | 20h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:50 GMT | Remy Bertola - Jake Delaney | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Ramkumar Ramanathan - Bang Shuo Yin | !selection! (-1.5 sets) | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Gerard Campana Lee - Carlos Taberner | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Timofey Skatov - Max Houkes | !selection! (-1.5 sets) | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Aziz Ouakaa - Oliver Crawford | !selection! (-1.5 sets) | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 13:00 GMT | Menelaos Efstathiou - Genaro Alberto Olivieri | !selection! (-1.5 sets) | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Iga Swiatek - Angelique Kerber | !selection! (-3.5 games) | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 16:30 GMT | Danielle Rose Collins - Irina-Camelia Begu | !selection! (-3.5 games) | 01h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Rebecca Sramkova - Jelena Ostapenko | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 19:30 GMT | Elina Svitolina - Aryna Sabalenka | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 09:00 GMT | Elsa Jacquemot - Miriam Bianca Bulgaru | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 11:05 GMT | Lauren Davis - Jenny Lim | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Simona Halep - Mccartney Kessler | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Fiona Ferro - Lois Boisson | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Taylah Preston - Cristina Bucsa | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Harriet Dart - Katie Boulter | !selection! (-3.5 games) | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Iga Swiatek - Angelique Kerber | Total games !selection! 16.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Madison Keys - Sorana Cirstea | Total games !selection! 16.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Cori Gauff - Paula Badosa Gibert | Total games !selection! 16.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Naomi Osaka - Qinwen Zheng | Total games !selection! 16.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 17:05 GMT | Maria Sakkari - Victoria Azarenka | Total games !selection! 16.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 16:30 GMT | Danielle Rose Collins - Irina-Camelia Begu | Total games !selection! 16.5 | 01h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Rebecca Sramkova - Jelena Ostapenko | Total games !selection! 16.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 19:30 GMT | Elina Svitolina - Aryna Sabalenka | Total games !selection! 16.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Stefanos Tsitsipas - Cameron Norrie | !selection! to win match | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Felix Auger Aliassime - Alex De Minaur | !selection! to win match | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Stefano Napolitano - Nicolas Jarry | !selection! to win match | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Alexandre Muller - Andrey Rublev | !selection! to win match | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Hubert Hurkacz - Tomas Martin Etcheverry | !selection! to win match | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Sebastian Baez - Holger Rune | !selection! to win match | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Tommy Paul - Dominik Koepfer | !selection! to win match | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 18:00 GMT | Hamad Medjedovic - Daniil Medvedev | !selection! to win match | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Alejandro Tabilo - Karen Khachanov | !selection! to win match | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Grigor Dimitrov | !selection! to win match | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Duje Ajdukovic - Mathias Bourgue | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Arthur Gea - Quentin Halys | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Pierre-Hugues Herbert - Orlando Luz | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Michael Geerts - Kyrian Jacquet | !selection! to win match | 8744h40m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:50 GMT | Bernabe Zapata Miralles - Charles Pilet | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:30 GMT | Louis Dussin - Manuel Guinard | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Matteo Martineau - Gabriel Debru | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Louis Wessels - Henri Squire | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Zizou Bergs - Aleksandar Kovacevic | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Thanasi Kokkinakis - Rinky Hijikata | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Constant Lestienne - Giovanni Mpetshi Perricard | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Albert Ramos-Vinolas - Gregoire Barrere | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Daniel Evans - Hugo Grenier | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Sumit Nagal - Harold Mayot | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Juncheng Shang - Hugo Gaston | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Mackenzie Mcdonald - Roberto Bautista Agut | !selection! to win match | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Lukas Neumayer - Sebastian Fanselow | !selection! to win match | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Jules Marie - Frederico Ferreira Silva | !selection! to win match | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Juan Pablo Ficovich - Evan Furness | !selection! to win match | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Dan Added - Jonas Forejtek | !selection! to win match | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Adrian Andreev - Duarte Vale | !selection! to win match | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Alex Michelsen - Henrique Rocha | !selection! to win match | 21h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Jaime Faria - Shintaro Mochizuki | !selection! to win match | 21h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Gastao Elias - Joris De Loore | !selection! to win match | 21h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Juan Manuel Cerundolo - Dalibor Svrcina | !selection! to win match | 21h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Patrick Kypson - Chak Lam Coleman Wong | !selection! to win match | 21h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Gauthier Onclin - Beibit Zhukayev | !selection! to win match | 28h06m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Jacopo Berrettini - Emilio Nava | !selection! to win match | 11h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Elias Ymer - Ethan Quinn | !selection! to win match | 21h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Tristan Boyer - Darwin Blanch | !selection! to win match | 21h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Jan Choinski - Zachary Svajda | !selection! to win match | 21h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:50 GMT | Remy Bertola - Jake Delaney | !selection! to win match | 03h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 04:00 GMT,In Progress | James Kent Trotter - Hikaru Shiraishi | !selection! to win match | 13h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:30 GMT,In Progress | Blake Ellis - Colin Sinclair | !selection! to win match | 13h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Yusuke Takahashi - Alafia Ayeni | !selection! to win match | 03h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:50 GMT | Illya Marchenko - Hiroki Moriya | !selection! to win match | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Evgeny Donskoy - Omar Jasika | !selection! to win match | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Yasutaka Uchiyama - Yu Hsiou Hsu | !selection! to win match | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Moez Echargui - Seong Chan Hong | !selection! to win match | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 08:10 GMT | Antoine Escoffier - James McCabe | !selection! to win match | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Ricardas Berankis - Brandon Holt | !selection! to win match | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Yuta Shimizu - Adam Walton | !selection! to win match | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Li Tu - Philip Sekulic | !selection! to win match | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Arthur Fery - Tung-Lin Wu | !selection! to win match | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Ramkumar Ramanathan - Bang Shuo Yin | !selection! to win match | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Gerard Campana Lee - Carlos Taberner | !selection! to win match | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Timofey Skatov - Max Houkes | !selection! to win match | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Tristan Lamasine - Felix Gill | !selection! to win match | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Clement Chidekh - Marco Cecchinato | !selection! to win match | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Michael Vrbensky - Riccardo Bonadio | !selection! to win match | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Alexander Weis - Kyle Edmund | !selection! to win match | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Valentin Vacherot - Nikoloz Basilashvili | !selection! to win match | 21h06m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:30 GMT | Jesper De Jong - Valentin Royer | !selection! to win match | 21h06m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Maxime Janvier - Aziz Dougaz | !selection! to win match | 19h36m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Aziz Ouakaa - Oliver Crawford | !selection! to win match | 21h06m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 13:00 GMT | Menelaos Efstathiou - Genaro Alberto Olivieri | !selection! to win match | 21h06m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 13:00 GMT | Stefano Travaglia - Murkel Alejandro Dellien Velasco | !selection! to win match | 21h06m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 13:00 GMT | Mitchell Krueger - Filip Misolic | !selection! to win match | 21h06m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:30 GMT | Mark Lajal - Oriol Roca Batalla | !selection! to win match | 21h06m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Billy Harris - Titouan Droguet | !selection! to win match | 07h06m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Martin Landaluce - Calvin Hemery | !selection! to win match | 21h06m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 09:00 GMT | Kai Wehnelt - Matteo Vavassori | !selection! to win match | 03h51m | M25 Reggio Emilia | ITF Men | ||||
2024-05-13 09:00 GMT | Facundo Juarez - Filippo Speziali | !selection! to win match | 03h51m | M25 Reggio Emilia | ITF Men | ||||
2024-05-13 09:00 GMT | Federico Arnaboldi - Noah Perfetti | !selection! to win match | 03h51m | M25 Reggio Emilia | ITF Men | ||||
2024-05-13 10:30 GMT | Giuseppe La Vela - Alessandro Spadola | !selection! to win match | 03h51m | M25 Reggio Emilia | ITF Men | ||||
2024-05-13 10:30 GMT | Fausto Tabacco - Mateo Del Pino | !selection! to win match | 03h51m | M25 Reggio Emilia | ITF Men | ||||
2024-05-13 09:00 GMT | Alexander Zgirovsky - Filippo Mazzola | !selection! to win match | 03h51m | M25 Reggio Emilia | ITF Men | ||||
2024-05-13 10:30 GMT | Daniel Bagnolini - Filippo Giovannini | !selection! to win match | 03h51m | M25 Reggio Emilia | ITF Men | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Tamerlan Azizov - Christopher Bulus | !selection! to win match | 03h51m | M25 Kachreti | ITF Men | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Moerani Bouzige - Ofek Shimanov | !selection! to win match | 03h51m | M25 Kachreti | ITF Men | ||||
2024-05-13 07:00 GMT | Egor Agafonov - Amit Vales | !selection! to win match | 03h51m | M25 Kachreti | ITF Men | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Evgeny Philippov - Pavlos Tsitsipas | !selection! to win match | 03h51m | M25 Kachreti | ITF Men | ||||
2024-05-13 08:30 GMT | Petr Bar Biryukov - Aaron Cohen | !selection! to win match | 03h51m | M25 Kachreti | ITF Men | ||||
2024-05-13 04:30 GMT,In Progress | Zhou Mingzhou - Xirui Han | !selection! to win match | 03h51m | M25 Luan | ITF Men | ||||
2024-05-13 07:30 GMT | Tzu Li Chang - Bingyu Yu | !selection! to win match | 03h51m | M25 Luan | ITF Men | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Saveliy Ivanov - Ozan Avanoglu | !selection! to win match | 03h51m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Kanan Gasimov - Nicolo Toffanin | !selection! to win match | 03h51m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Maksim Shin - Egor Khotchenkov | !selection! to win match | 03h51m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Edoardo Lodovico Cattaneo - Karlo Cubelic | !selection! to win match | 03h51m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Jordi Garcia Mestre - Daniel Verbeek | !selection! to win match | 03h51m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Edoardo Zanada - Dominic Ducariu | !selection! to win match | 03h51m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Giovanni Calvano - S Mert Ozdemir | !selection! to win match | 03h51m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Fayzullo Mirzaganiyev - Norbert Marosik | !selection! to win match | 03h51m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Marsel Ilhan - Alper Okay Meryumoglu | !selection! to win match | 03h51m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Markus Molder - Dmitrii Vasilev | !selection! to win match | 03h51m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Kylian Collignon - Alberto Bronzetti | !selection! to win match | 03h51m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Caspar Schuetze - Matteo De Vincentis | !selection! to win match | 03h51m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Radovan Michalik - Felix Mischker | !selection! to win match | 03h51m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Adam Bajurko - Kaya Arinc | !selection! to win match | 03h51m | M15 Antalya | ITF Men | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Mattias Southcombe - Yash Chaurasia | !selection! to win match | 13h51m | M15 Addis Ababa | ITF Men | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Aayush P Bhat - Giuseppe Tresca | !selection! to win match | 13h51m | M15 Addis Ababa | ITF Men | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Issei Okamura - Dharmil Shah | !selection! to win match | 13h51m | M15 Addis Ababa | ITF Men | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Hudson Baxter - Filippo Alberti | !selection! to win match | 13h51m | M15 Addis Ababa | ITF Men | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Guelfo Baldovinetti - Marcos Moreno Diaz | !selection! to win match | 03h51m | M15 Addis Ababa | ITF Men | ||||
2024-05-13 08:30 GMT | Aaron Gil Garcia - Edoardo Cherie Ligniere | !selection! to win match | 03h51m | M15 Addis Ababa | ITF Men | ||||
2024-05-13 08:30 GMT | Raul De La Vega - Federico Valle | !selection! to win match | 03h51m | M15 Addis Ababa | ITF Men | ||||
2024-05-13 08:30 GMT | Tushar Madan - Oskar Grzegorzewski | !selection! to win match | 03h51m | M15 Addis Ababa | ITF Men | ||||
2024-05-13 07:00 GMT | Ethan Terblanche - Julian Desousa | !selection! to win match | 03h51m | M15 Addis Ababa | ITF Men | ||||
2024-05-13 07:00 GMT | Babji Siva Atturu - Sai Karteek Reddy Ganta | !selection! to win match | 03h51m | M15 Addis Ababa | ITF Men | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Iga Swiatek - Angelique Kerber | Total games !selection! 21.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Madison Keys - Sorana Cirstea | Total games !selection! 21.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Cori Gauff - Paula Badosa Gibert | Total games !selection! 21.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Naomi Osaka - Qinwen Zheng | Total games !selection! 21.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 17:05 GMT | Maria Sakkari - Victoria Azarenka | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 16:30 GMT | Danielle Rose Collins - Irina-Camelia Begu | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Rebecca Sramkova - Jelena Ostapenko | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 19:30 GMT | Elina Svitolina - Aryna Sabalenka | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Simona Halep - Mccartney Kessler | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Fiona Ferro - Lois Boisson | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Taylah Preston - Cristina Bucsa | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Alize Cornet - Yuliia Starodubtseva | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Nao Hibino - Kristina Mladenovic | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Diana Shnaider - Greetje Minnen | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Yuriko Miyazaki - Erika Andreeva | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Anastasia Zakharova - Diane Parry | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Ana Bogdan - Varvara Gracheva | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Aliaksandra Sasnovich - Katie Volynets | Total games !selection! 21.5 | 8698h25m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Chloe Paquet - Viktoriya Tomova | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-14 09:00 GMT | Harriet Dart - Katie Boulter | Total games !selection! 21.5 | 03h51m | Trophee Clarins - Paris | ITF Women 25k+ | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Iga Swiatek - Angelique Kerber | Total games !selection! 15.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Madison Keys - Sorana Cirstea | Total games !selection! 15.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Cori Gauff - Paula Badosa Gibert | Total games !selection! 15.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Naomi Osaka - Qinwen Zheng | Total games !selection! 15.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 17:05 GMT | Maria Sakkari - Victoria Azarenka | Total games !selection! 15.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Rebecca Sramkova - Jelena Ostapenko | Total games !selection! 15.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 19:30 GMT | Elina Svitolina - Aryna Sabalenka | Total games !selection! 15.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Stefanos Tsitsipas - Cameron Norrie | Total games !selection! 19.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Felix Auger Aliassime - Alex De Minaur | Total games !selection! 19.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Stefano Napolitano - Nicolas Jarry | Total games !selection! 19.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Alexandre Muller - Andrey Rublev | Total games !selection! 19.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Hubert Hurkacz - Tomas Martin Etcheverry | Total games !selection! 19.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Sebastian Baez - Holger Rune | Total games !selection! 19.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Tommy Paul - Dominik Koepfer | Total games !selection! 19.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 18:00 GMT | Hamad Medjedovic - Daniil Medvedev | Total games !selection! 19.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Alejandro Tabilo - Karen Khachanov | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Grigor Dimitrov | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 10:30 GMT | Louis Dussin - Manuel Guinard | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Juan Pablo Ficovich - Evan Furness | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Adrian Andreev - Duarte Vale | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Juan Manuel Cerundolo - Dalibor Svrcina | Total games !selection! 19.5 | 19h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Jacopo Berrettini - Emilio Nava | Total games !selection! 19.5 | 11h06m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Tristan Boyer - Darwin Blanch | Total games !selection! 19.5 | 13h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:50 GMT | Remy Bertola - Jake Delaney | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Ramkumar Ramanathan - Bang Shuo Yin | Total games !selection! 19.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Gerard Campana Lee - Carlos Taberner | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Clement Chidekh - Marco Cecchinato | Total games !selection! 19.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Aziz Ouakaa - Oliver Crawford | Total games !selection! 19.5 | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Iga Swiatek - Angelique Kerber | !selection! (-5.5 games) | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | WTA | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Stefanos Tsitsipas - Cameron Norrie | Total games !selection! 18.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Felix Auger Aliassime - Alex De Minaur | Total games !selection! 18.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Stefano Napolitano - Nicolas Jarry | Total games !selection! 18.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Alexandre Muller - Andrey Rublev | Total games !selection! 18.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Hubert Hurkacz - Tomas Martin Etcheverry | Total games !selection! 18.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Sebastian Baez - Holger Rune | Total games !selection! 18.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Tommy Paul - Dominik Koepfer | Total games !selection! 18.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 18:00 GMT | Hamad Medjedovic - Daniil Medvedev | Total games !selection! 18.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Alejandro Tabilo - Karen Khachanov | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Grigor Dimitrov | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 10:30 GMT | Louis Dussin - Manuel Guinard | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Tristan Boyer - Darwin Blanch | Total games !selection! 18.5 | 19h36m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:50 GMT | Remy Bertola - Jake Delaney | Total games !selection! 18.5 | 03h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Ramkumar Ramanathan - Bang Shuo Yin | Total games !selection! 18.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Aziz Ouakaa - Oliver Crawford | Total games !selection! 18.5 | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 13:00 GMT | Menelaos Efstathiou - Genaro Alberto Olivieri | Total games !selection! 18.5 | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Stefanos Tsitsipas - Cameron Norrie | Total games !selection! 16.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Felix Auger Aliassime - Alex De Minaur | Total games !selection! 16.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Stefano Napolitano - Nicolas Jarry | Total games !selection! 16.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Alexandre Muller - Andrey Rublev | Total games !selection! 16.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Hubert Hurkacz - Tomas Martin Etcheverry | Total games !selection! 16.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Sebastian Baez - Holger Rune | Total games !selection! 16.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Tommy Paul - Dominik Koepfer | Total games !selection! 16.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 18:00 GMT | Hamad Medjedovic - Daniil Medvedev | Total games !selection! 16.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Alejandro Tabilo - Karen Khachanov | Total games !selection! 16.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Grigor Dimitrov | Total games !selection! 16.5 | 01h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Stefanos Tsitsipas - Cameron Norrie | Total games !selection! 22.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Felix Auger Aliassime - Alex De Minaur | Total games !selection! 22.5 | 23h36m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 13:30 GMT | Stefano Napolitano - Nicolas Jarry | Total games !selection! 22.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 12:00 GMT | Alexandre Muller - Andrey Rublev | Total games !selection! 22.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Hubert Hurkacz - Tomas Martin Etcheverry | Total games !selection! 22.5 | 32h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 15:00 GMT | Sebastian Baez - Holger Rune | Total games !selection! 22.5 | 23h21m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Tommy Paul - Dominik Koepfer | Total games !selection! 22.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 18:00 GMT | Hamad Medjedovic - Daniil Medvedev | Total games !selection! 22.5 | 28h06m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Alejandro Tabilo - Karen Khachanov | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Taylor Harry Fritz - Grigor Dimitrov | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Internazionali BNL d'Italia - Rome | ATP | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Arthur Gea - Quentin Halys | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Pierre-Hugues Herbert - Orlando Luz | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 09:30 GMT | Michael Geerts - Kyrian Jacquet | Total games !selection! 22.5 | 8744h40m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Matteo Martineau - Gabriel Debru | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Zizou Bergs - Aleksandar Kovacevic | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Thanasi Kokkinakis - Rinky Hijikata | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Constant Lestienne - Giovanni Mpetshi Perricard | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Albert Ramos-Vinolas - Gregoire Barrere | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Daniel Evans - Hugo Grenier | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Sumit Nagal - Harold Mayot | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Juncheng Shang - Hugo Gaston | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 09:30 GMT | Mackenzie Mcdonald - Roberto Bautista Agut | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Bordeaux Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Lukas Neumayer - Sebastian Fanselow | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Jules Marie - Frederico Ferreira Silva | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:00 GMT | Juan Pablo Ficovich - Evan Furness | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 12:30 GMT | Dan Added - Jonas Forejtek | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Alex Michelsen - Henrique Rocha | Total games !selection! 22.5 | 20h06m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Jaime Faria - Shintaro Mochizuki | Total games !selection! 22.5 | 19h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Gastao Elias - Joris De Loore | Total games !selection! 22.5 | 20h06m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Juan Manuel Cerundolo - Dalibor Svrcina | Total games !selection! 22.5 | 12h36m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Patrick Kypson - Chak Lam Coleman Wong | Total games !selection! 22.5 | 18h36m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:00 GMT | Elias Ymer - Ethan Quinn | Total games !selection! 22.5 | 18h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 15:30 GMT | Jan Choinski - Zachary Svajda | Total games !selection! 22.5 | 18h51m | Oeiras 4 Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 04:00 GMT,In Progress | James Kent Trotter - Hikaru Shiraishi | Total games !selection! 22.5 | 10h36m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:30 GMT,In Progress | Blake Ellis - Colin Sinclair | Total games !selection! 22.5 | 10h36m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Yusuke Takahashi - Alafia Ayeni | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 06:50 GMT | Illya Marchenko - Hiroki Moriya | Total games !selection! 22.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 08:00 GMT | Evgeny Donskoy - Omar Jasika | Total games !selection! 22.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Yasutaka Uchiyama - Yu Hsiou Hsu | Total games !selection! 22.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Moez Echargui - Seong Chan Hong | Total games !selection! 22.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 08:10 GMT | Antoine Escoffier - James McCabe | Total games !selection! 22.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 10:00 GMT | Ricardas Berankis - Brandon Holt | Total games !selection! 22.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Yuta Shimizu - Adam Walton | Total games !selection! 22.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Li Tu - Philip Sekulic | Total games !selection! 22.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 03:00 GMT | Arthur Fery - Tung-Lin Wu | Total games !selection! 22.5 | 28h06m | Taipei Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Michael Vrbensky - Riccardo Bonadio | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 11:30 GMT | Alexander Weis - Kyle Edmund | Total games !selection! 22.5 | 03h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Valentin Vacherot - Nikoloz Basilashvili | Total games !selection! 22.5 | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 14:30 GMT | Jesper De Jong - Valentin Royer | Total games !selection! 22.5 | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Maxime Janvier - Aziz Dougaz | Total games !selection! 22.5 | 18h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 13:00 GMT | Stefano Travaglia - Murkel Alejandro Dellien Velasco | Total games !selection! 22.5 | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-13 13:00 GMT | Mitchell Krueger - Filip Misolic | Total games !selection! 22.5 | 18h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger | ||||
2024-05-14 10:00 GMT | Martin Landaluce - Calvin Hemery | Total games !selection! 22.5 | 19h51m | Tunis Challenger | ATP Challenger |
Poslední aktualizace: 2024-05-13 04:45:31 UTC
tenisových předpovědi – Tipy pro sázení na tenis a dnešní doporučení předpovědí stránka nápovědy: výše uvedená tabulka zobrazuje dnešní a nadcházející tenisové zápasy, a také tipy pro tyto zápasy.
Nejdůležitějším sloupcem je Pravděpodobnost: ukazuje pravděpodobnost tipů pro sázení na tenis: čím vyšší pravděpodobnost, tím vyšší šance, že daná předpověď bude úspěšná.
Pokud potřebujete více informací, abyste rozuměli tenisovým předpovědím, pak prosím přejděte na domovskou stránku, kde můžete najít více detailů a tipů pro sázení.
Podívejte se také na zpětný test modelu tenisových předpovědí , abyste viděli, jak tento model funguje s historickými daty.
Podrobnosti tenisových předpovědí:
- Datum: datum zahájení tenisového zápasu ("In Progress", pokud již začalo)
- Zápas: zápas, který se hraje mezi player1 a player2
- Předpověď: trh a předpokládaný výběr pro trh.
- Kurz: předzápasový kurz na předpokládaný výběr, např. předpokládaný vítěz zápasu pro trh vítězů zápasu nebo zda bude více či méně celkový počet her pro předpovědi celkového počtu her nad/pod.
- Očekávaný výnos: výnos očekávaný při umístění značného počtu podobných hrotů (tipy se stejným očekávaným výnosem). Čím vyšší je očekávaný výnos, tím lepší je tip.
- Pravděpodobnost: pravděpodobnost, že se výběr uskuteční, např. pro trh vítězů zápasu je pravděpodobnost předpokládaná pravděpodobnost, že vybraný tenista vyhraje zápas , pro trh s nastaveným handicapem je to předpokládaná pravděpodobnost, že vybraný hráč vyhraje s handicapem výběru.
- Minimální kurz: nejnižší kurz, kdy předpověď stále poskytuje hodnotu, jinými slovy, toto je nejnižší kurz, na který se stále vyplatí vsadit. Vezměte prosím na vědomí, že kurz minimální hodnoty se vypočítává na základě vašeho nastavení minimálního očekávaného výnosu pro trh a úrovně dané predikce.
- Dostupné pro: jak dlouho je tenisový tip k dispozici v hodinách a minutách
- Událost: turnaj zápas se hraje např. Australian Open, Wimbledon, US Open nebo Roland Garros
- Úroveň: úroveň nebo okruh (ATP, WTA, ATP Challenger, ITF muži, ITF ženy 25k+ nebo ITF ženy 15k)